Shkreton “filozofi i futbollit”, Bardhyl Meta: Cana është kungull pa bisht

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e LDK-së, si duket ka përgjigjje për çdo gjë, e edhe për futboll.

Ai përmes një statusi në facebook, ka kritikuar futbollistin dhe Kapitenin e Kombëtares Shqiptare, Lorik Canën.

Meta ka thënë se ka kunguj me bisht dhe pa bisht, ndërsa sipas tij, Cana është kungull pa bisht, që nuk ke ku ta kapësh dhe vetëm duhet ta rrotullosh.

Postimi i plotë:

Bardhyl Meta

Temat
LajmeVend

Të afërta