Për kë bëri tifo sot modelja Afrona Dika? (Foto)

Modelja Afrona Dika, sot ka mbështetur dy ekipet e futbollit, Shqipërinë dhe Zvicrën.

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet së ka veshur një fanelle, ku në njërën anë është flamuri shqiptar dhe në anën tjetër ai zviceran, transmeton Magazina.al.

Duke bërë tifo për dy ekipet Afrona i ka përkrahur futbollistët shqiptarë që luajnë me Zvicrën, me të cilën kombëtarja e Shqipërisë u përball, dhe pësoi humbje.

Ndryshe Afrona veprimtarinë e saj e ushtron në shtetin e Zvicrës.

https://www.instagram.com/p/BGhQJWcBv-R/?taken-by=afronadika%20

https://www.instagram.com/p/BGg8y8LBv6Z/?taken-by=afronadika%20

Temat
Showbiz

Të afërta