Nuk mund ta mohojnë! Blero dhe Teuta u takuan në Turqi (Foto)

Teuta Krasniqi dhe Blero Muharremi përsëri u bën temë e medieve rozë për faktin se ata ndonëse ndarazi po qëndrojnë në të njëjtin vend në pushime në Turqi.

E duke u nisur nga kjo, vihet në pikëpyetje fakti nëse ata janë takuar mes vete apo jo.

Më herët, Teuta postoi një fotografi ku shihet me Tarën, dhe tregoi se është Turqi ku po kalon pushimet më të mira.

Ndërsa, tani, Indeksonline ka siguruar një foto në të cilën shihet Blero me Tarën në pishinë. Epo, këtë foto dëshmojnë gjithçka se dyshja janë takuar mes vete edhe në këtë vend.

auto_sdffsdf1465653900

auto_pizap.com146565382691611465653902

Temat
Showbiz

Të afërta