Mënyra se si ky njeri mund ta presë qepën, do t’ju lë pa fjalë! (Video)

Në videon e plasuar më poshtë, mund të shihni një burrë shumë të aftë, i cili pret qepën me saktësi dhe shpejtësi, pa i prerë gishtat.

Nuk dihet se ku është xhiruar ky kuzhinier, i cili brenda sekondash i kthen perimet, në kube të vogla që janë të gatshme për tigan, transmeton Telegrafi.

Teksa mbanë qepën në dorën e majtë, ai e qëllon me thikën e gjatë dhe të mprehtë që ka në dorën e djathtë.

“Ky do t’ja kalonte secilës makinë për prerje”, është një nga komentet e shumta, që ka marrë kuzhinieri i talentuar.

Temat
Fun

Të afërta