Hashim Thaçi dhe Noizy tymosin së bashku (Foto)

Reperi shqiptar Noizy, ka postuar në rrjetet sociale një fotografi, ku shihet në krah të Presidentit të Kosovës.

Siç duket në fotografi dhe në përshkrim të kësaj fotografie, Noizy është shprehur shumë krenar që po qëndron me Hashim Thaçin.

“Eci me koka shteti s’di a m’kuptoni”, ka shkruar Noizy derisa në foto shihet duke tymosur puro.

thaci noizy

Temat
LajmeShowbizVend

Të afërta