Gruaja rreh gazetaren gjatë transmetimit live (Video)

Ky është momenti kur një gazetare ishte në lidhje direkte dhe një grua i afrohet duke e dhunuar.

Kur ndodhi ngjarja gazetarja Iris Degado e televizionit “Telemundo 62”, ishte duke raportuar një lajm në Philadelphia. Një grua i afrohet dhe i thotë “më falni”, ajo nuk i përgjigjet.

Më pas, siç shihet edhe në video, gruaja kap për flokësh gazetaren dhe e godet.

Autoritetet përkatëse kanë bërë të ditur se janë duke investiguar në lidhje me këtë ngjarje.

Temat
Fun

Të afërta