Befasia që e fejuara ia bëri Xhakës (Foto)

E fejuara e Granit Xhakës, Leonita Lekaj, e ka suprizuar mesfushorin shqiptar para ndeshjes Shqipëri – Zvicër.

Bukuroshja i ka bërë thonjtë të kuq duke shënuar inicialet e emrit të të dashurit të tij të zemrës, si dhe numrin 10 që ai mban në fanellë.

Leonita ishte e pranishme në stadium ku Zvicra e të Granitit mposhti 1:0 Kombëtaren shqiptare.

l-l

My darling we are ready♥ #em #2016 #GX #10 #Xhaka @__ll.gx__

A photo posted by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Temat
Showbiz

Të afërta