Xhesika Ndoj rrëfen dashurinë e re: “Ai punon në shtet”

Në vijim të intervistës së saj për emisionin “Oktapod”, këngëtarja Xhesika Ndoj është shprehur se është dikush i ri në jetën e saj dhe se është shumë e dashuruar.

“Jam më shumë e dashuruar sesa e lidhur. Ka një mashkull tjetër në jetën time, ai është nga veriu, 31vjeç dhe punon në shtet. Mund të them se duhemi shumë. Nuk ka lidhje tjetër e kam timin dhe ai është shumë i bukur. Ajo që më pëlqen tek ai është se më ka pranuar kështu si jam,”-është shprehur Ndoj. Gjithashtu ajo është theksuar se është mjaft xheloze për të./GazetaExpress/

Temat
Showbiz

Të afërta