Turqia, shtëpia e dytë për Armina Mevlanin

Armina Mevlani nuk ka të ndalur me suksesin e saj profesional.
Blogerja e njohur, pas eksperiencës në kopertinën e revistës ‘luxury’ të vendeve Arabe, ka nisur një bashkëpunim të ri mode në Stamboll.

Në ‘snapchat’, bukuroshja ka shfaqur disa nga momentet e ditës së saj të parë të punës. Mesa duket, ajo ka vendosur të ndajë jetën mes dy vendeve, Shqipërisë dhe Turqisë.

Temat
Showbiz

Të afërta