Supervajza e Eli Farës do ju lërë pa frymë (FOTO / VIDEO)

Marina Fara është vajza e këngëtares Eli Fara, ku si zakonisht shfaqet gjithmonë shumë e bukur.

Këtë herë Marina është shfaqur shumë provokuese dhe e zjarrtë, e veshur me të kuqe.

Në këto foto Marina të jep përshtypjen e një modeleje të vërtetë dhe mjaft në formë duke ekspozuar linjat e saj të përsosura.

r2_1465590027-7133711

r1_1465590027-2431090

r3_1465590028-374236

hair and make up 💄@elonabalaj1 ❤️you 😍😍😍😍

A video posted by Marina Fara (@marinafara.1) on

Temat
Showbiz

Të afërta