Shpërthen Enca! Nuk e keni parë kurrë në këtë gjëndje (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia është shprehur mjaft e revoltuar me një nga pedagogët e saj në Universitet, e pikërisht me atë të historisë.

Përmes një video dhe një foto në SnapChat ajo ka treguar revoltën e saj.

“Ti vetëm na mëson historinë, pse je histerik? #pedagogë të frustruar”, shkruan Enca në SnapChat.

Nërkohë arsyeja se çka e ka revoltuar kaq shumë këngëtaren mbetet të kuptohet.

ebn_1465582915-4432282

Temat
Showbiz

Të afërta