Pas 20 vjetësh, 39-vjeçarja vendosi të mos rruhej më – ja si duket sot! (Foto)

Një grua me qime të shumta në fytyrë vendosi të mos rruhej më dhe pohon se tani ndihet më seksi dhe femërore.

111-5

Rose Geil, 39 vjeçe, ishte vetëm 13 vjeçe kur vuri re se qimet në fytyrë po i shtoheshin së tepërmi, ndaj vendosi menjëherë t’i rruante.

222-4

Adoleshentja nga Oregoni shumë shpejt e kuptoi se do t’i duhej të përdorte çdo ditë briskun në fytyrën e saj, në mënyrë që ato të mos dukeshin, një ritual që e bëri për 20 vjet me radhë.

333-4

Pas vitesh të tëra me brisk në duar dhe shpenzimesh të panumërta me procedura laseri për heqjen e qimeve, vendosi ta pranonte veten siç ishte dhe mesa duket kjo e bën të ndihet më e lumtur se kurrë.

444-4

“Të rrisja mjekrën më ka bërë të kem besim në vetvete. Më duket vetja e bukur me mjekër, dhe asnjëherë më parë nuk më është dukur vetja e bukur. Është e mrekullueshme të jem unë”, shprehet 39-vjeçarja.

Temat
Fun

Të afërta