Naser Aliji “tradhëton” Kombëtaren Shqiptare

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Naser Aliji pritet të vazhdojë karrierën në Gjermani. Sipas mediave zvicëriane, Aliji ka arritur marrëveshje me skuadrën gjermane, Hannover.

“20 minuten” shkruan se marrëveshja është e kryer dhe se Aliji do të vë nënshkrimin pas rikthimit nga Franca ku po qëndron me Kombëtaren Shqiptare.
Hannover këtë edicion do të garojë në ligën e dytë të Gjermanisë.

Naser-Aliji

Temat
RajonSport

Të afërta