Kjo balerinë e Fix Fare do ju çmendë (FOTO)

Emisioni Fiks Fare shquhet si emison me balerina super të bukura dhe seksi.
Dhe këtë gjë e dëshmon balerina Brisi Mehmeti, në faqen e saj kryesore në Instagram ku ka shumë ndjekës, Mehmeti poston foto shumë hot ku edhe rrit temperaturat për ata që ndjekin Brisin në Instagram.

Në disa fotografi balerina nuk i lë vend imagjinatës, ku duket super seksi dhe sharmante.

Temat
Showbiz

Të afërta