“Fat” nga Lori (VIDEO)

Këngëtarja nga Shqipëria, Loreta Kaçka, sapo ka publikuar këngën e saj më të re.

Kënga titullohet “Fat” e cila poashtu është shoqëruar me videoklip.

Tekstin është shkruar nga Astrit Bonjaku dhe Petro Xhuri, e për instumentalin është përkujdesur Ikrenc Hysa, ndersa klipi është xhiruar nga produksioni Entermedia.

Temat
Showbiz

Të afërta