‘’Fale Dashurinë’’ thotë Remzie Osmani (VIDEO)

Këngëtarja e shumë njohur Remzie Osmani sapo ka publikuar këngën e saj më të re.

Kënga titullohet ”Fale Dashurinë” e cila poashtu është shoqëruar me videoklip.

Muzika dhe orkestrimi është bërë nga Valter Beqo, teksti është shkruar nga 2Step, ndersa videoklip është xhiruar nga Max Production Albania.

Temat
Showbiz

Të afërta