Belen Rodriguez “çmend” Instagramin (FOTO)

Modelja dhe aktorja e famshme, Belen Rodriguez është ndër femrat më të bukura të showbizit.

Bukuroshja nga Argjentina është e njohur për linjat e saj trupore

Shpesh herë ajo ka qenë në ballinë të revistave të ndryshme prestigjioze, ku ka shfaqur asetet e sah mahnitëse.

Capture-17

Temat
Showbiz

Të afërta