Aurela Hoxha vjen provokative, do t’i shpërthejnë të pasmet (Foto)

Modelja Aurela Hoxha vërtet ka trup për t’u admiruar.

Modelja Aurela Hoxha vërtet ka trup për t’u admiruar.

Dhe ajo këtë ka ekspozuar mirë në fustanin e saj të zi të shkurtër nga lateksi.

Ajo natyrisht kujdeset që të pasmet e saj të shfaqen direkt e në kamerë, me ç’rast krijon mjaft imagjinatë te të tjerët.

Aurela pa dyshim se është prej modeleve më atraktive.

Temat
Showbiz

Të afërta