Arratisja e radhës e Xhensilës dhe Besit (Foto)

Janë padyshim një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku zgjojnë gjithnjë interes sa i përket jetës së tyre private. Mesa duket këtë herë kanë vendosur të realizojnë një arratisje të ëmbël në Romë.

Këtë “sekret” e ka zbuluar vetë Xhensila përmes profilit të saj në SnapChat.

ooooooooooooooooooo_1465582498-1447300

xhe1_1465581873-2882467

xhe2_1465581873-6437065

Temat
Showbiz

Të afërta