Thaçi: Suksese djemve tanë verdhekaltër

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka përgëzuar futbollistët e Kosovës që do të mbrojnë ngjyrat e shtetit tonë në debutimin historik në kualifikimet për Botërorin 2018 në Rusi.

“I përgëzoj futbollistët e Kosovës që do të mbrojnë ngjyrat e shtetit tonë në debutimin historik në kualifikimet për Botërorin 2018 në Rusi, në grupin I, ku do t’u bashkohen kombëtareve të forta të Kroacisë, Islandës, Ukrainës, Turqisë dhe Finlandës.

Suksese djemve tanë verdhekaltër”, shkruan Thaçi në llogarinë e tij në Facebook.

Thaci_fb

Temat
LajmeSportVendVend

Të afërta