Lumi B, ka dy fjalë për të gjithë (FOTO)

Reperi nga Kosova, Lumi B ka postuar një foto në rrjetin social Instagram, përmes së cilës ka përshendetur të gjithë ndjeksit e tij.

“Gangster lind nuk bohesh”, është mbishkrimi i fotos së postuar nga Lumi B.

Ai shihet se ka hipur në një biçikletë për fëmijë dhe është paraqitur shumë ‘gangsta’.

auto_gdbhgf1465485323

Temat
Showbiz

Të afërta