Kur Capital T tregon “muskujt” (FOTO)

Ai është ndër këngëtarët më të dashur nga publiku dhe mjaft i kërkuar nga ta.

Është ky Capital T i cili njihet për stilin e tij dhe tekstet interesante të këngëve që publikon,si dhe imazhin e tij unik.

Siç duket ai tashmë po shijon pushimet.

Këtë e ka bërë të ditur vetë reperi,i cili së fundmi ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, ku duket se është brenda pishinës madje ai është shfaqur duke i treguar muskujt e tij të zhvilluar.

Capital-T

Temat
Showbiz

Të afërta