Kallashi: Ka ardhë koha që ta rrisim qëllimin tonë (Foto)

Valltarja e njohur, Donjeta Kosumi, e cila së fundmi është kthyer në rrugën e islamit, vazhdimisht është duke publikuar shkrime të ndryshme për muajin e shenjtë të Ramzanit.
Në një shkrim të publikuar në llogarinë e saj në Facebook, ajo ka thënë se të gjithë janë duke kaluar vështirësi, por ka ardh që të rritet qëllimi, dhe fjala “më vjen keq” duhet thënë tërë jetën, shkruan Gazeta Express.

Ky është postimi i saj në Facebook:

“Cdo kush kalon neper situata te veshtira ne nje moment te caktuar. Jeta nuk eshte e lehte. Vetem dicka te keni parasysh – A e dinit se: Njerezit qe jane me te forte jane gjithashtu me te ndjeshem. Njerezit qe shfaqin me shume miresi jane me te keqtrajtuarit. Ata qe kujdesen per te tjeret jane ata qe zakonisht kane nevoje per kete kujdesje me shume se askush.

largea_klla-jpg1465455132

Temat
Showbiz

Të afërta