Heidi Klum e tepron, pozon nudo (Foto, +18)

Heidi Klum dhe i dashuri i saj, Vito Schnabel, nuk kanë mundur t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit gjatë pushimeve që po i kalojnë në Francë.

Çifti duket se po kalojn çaste të këndshme pranë njëri-tjetrit.

Modelja e famshme është zhveshur shumë shpejt për të marrë rreze dhe paparacit kanë arritur t’i shkrepin disa fotografi.

43-vjeçarja dhe 29-vjeçari janë larë së bashku dhe pastaj kanë dalë për t’u rrezitur.

hei1

heidi2

heidi3

heidi4

heidi5

Temat
Showbiz

Të afërta