Xhensila tregon ‘muskujt’ në fitnes (FOTO)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka treguar gjithnjë se di të jetë në formë të mrekullueshme fizike.

Por këtë herë në SnapChat ajo na ka treguar ushtrime “sekrete” që e lejojnë të këtë pamje dhe linjat e duhura. Mesa duket motoja e saj është “sa më shumë stërvitje” pasi siç mund ta shohim Myrtezaj është duke u impenjuar shumë në palestër.

x1_1465388343-2670544

x2_1465388343-5381518

Temat
Showbiz

Të afërta