Willy William, sonte performon në Duplex (Foto)

Një prej artistëve më të mëdhenj francez, Willy William, ka arritur në kryeqytetin e Kosovës.

Willy William i cili njihet për hitin e tij të mëdha “Ego”, do të performojë sonte mbrëma në Duplex Club në Prishtinë.

Tashmë edhe vet artisti ka arritur në kryeqytet, me pronarin e klubit Kushtrim Hoxhën i cili personalisht u përkujdes që pritja për Willy William të jetë sa më e përsosur dhe sa më e ngrohtë.

Ndryshe William do të performojë në serinë e performancave të tij LIVE dhe në përgjithësi të artistëve të huaj në Duplex.

Temat
Showbiz

Të afërta