Umtiti i kënaqur me interesimin e Barcelona-s

Mbrojtësi i Lyon, Samuel Umtiti është i kënaqur me faktin që Barcelona është e interesuar për të.
Tashmë thuhet se klubi katalunas ka bërë ofertë për lojtarin, i cili thotë se aktualisht është i fokusuar në Euro 2016.
‘Barcelona është një klub ku shumë lojtarë duan të luajnë, por unë kam kontratë me Lyon-n dhe jam i fokusuar me Francën”, tha Umtiti.

download

images

Temat
BotëSport

Të afërta