Transformimi i pabesueshëm që ka pësuar Nora Istrefi (FOTO)

Dukja thuajse perfekte në videoklipe e sesione fotografike bënë që yjeve shumë femra t’ia kenë lakmi për pamjen e tyre.

Por kohëve të fundit shumë pamje janë publikuar ku tregohen pamjet reale të tyre dhe shihet joorigjinaliteti në video e fotografi të rregulluara me “Photoshop”.

Një e tillë është publikuar së fundmi për Nora Istrefin ku shihet fytyra e saj e vërtetë nga afër dhe e pafiltruar.

nora_1465387931-7229093

12049646-537435289750798-5800744126571758549-n_1465387923-9556753

Temat
Showbiz

Të afërta