Rrëfehet prostituta: Luajta rolin e profesionit tim në këtë film, u bëra super e njohur! (Foto+16)

Një prostitutë ka luajtur rolin e profesionit të saj në serialin e njohur “Game of Thrones”.

Josephine rrëfen që ka luajtur në disa nga seritë e këtij seriali si një kurtizane flokëkuqe dhe se jeta e saj ka ndryshuar plotësisht

Kaq i dukej bukuroshes flokëkuqe për të hequr dorë nga prostitucioni./GazetaExpress/

Josephine Gillan plays Marei in the TV programme Game of Thrones, she is a prostitute in the King's Landing brothel owned by Petyr "Littlefinger" Baelish Image from Josephine Gillan Twitter page - for Nikki

Josephine Gillan plays Marei in the TV programme Game of Thrones, she is a prostitute in the King’s Landing brothel owned by Petyr “Littlefinger” Baelish
Image from Josephine Gillan Twitter page – for Nikki

p_1465211699-8481912

Temat
Fun

Të afërta