Nuk do ta besoni se çfarë ngjyre ka bërë Enca flokët (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia i është rikthyer look-ut të vjetër.

Ndryshimi i saj vjen te flokët, të cilët nga ngjyra e zezë që jemi ta shikojmë prej shumë kohësh Encën, tashmë ata do të kenë ngjyrë vjollcë.

Enca njihet për eksperimentimet në këtë zhanër të look-ut, ndaj dhe kjo foto nuk është çudi për këngëtaren shqiptare.

Enca së fundi ështe duke shijuar suksesin e projektit “Dreq”, ku kjo këngë ka arritur mbi 7 milionë në kanalin Youtube.

screenshot-17_1465416064-907641

Temat
Showbiz

Të afërta