Kjo është surpriza e veçantë që Bleona ka rezervuar për babanë e saj (FOTO)

Ajo vazhdimisht po poston foto në rrjetin e saj social Instagram ku edhe po feston më miqtë e saj ditëlindjen e babit.

Këngëtarja Bleona Qereti është njëra ndër këngëtaret më të përmendura të medieve rozë, ajo zakonisht është shumë aktive në rrjetet sociale, por nuk ka munguar edhe postimet për babain e saj që t’i ndajë me fansat.

Në festën e organizuar ka pasur shumë miq të ftuar dhe sipas fotove si duket Bleona po kënaqet për rreth miqëve të saj.

67

2-6

4-2

5-3

1-6

Temat
Showbiz

Të afërta