Dy bukuroshet seksi shqiptare që po konkurrojnë për “Miss Grand” në Las Vegas (Foto)

Bukuria shqiptare nëpër botë do të prezantohet edhe nga dy bukuroshe të reja.
Spektakli “Miss Grand Albania dhe Kosova” ka zgjedhur dy vajzat shqiptare për të konkurruar në Las Vegas krah bukurosheve të tjera të botës, shkruan GazetaExpress.

Kosova do të përfaqësohet nga Anxhela Dashi ndërsa Shqipëria nga Esterina Xhaurri. “Miss Grand” në Las Vegas do të mbahet në tetor./GazetaExpress/

anxhela-dashi_1465372485-1563693

anxhela-dashi1_1465372520-4981253

esterina-xhaurr_1465372544-5843407

esterina-xhaurri_1465372556-1903658

Temat
Showbiz

Të afërta