Dua Lipa shkëlqen në Verona (Foto)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa tashmë ka marrë majat e suksesit si këngëtare mjaft e pëlqyer nga publiku dhe shumë e kërkuar nga ta.

Koncertin e fundit ajo e mbajti në Verona, vend ky i stërmbushur nga publiku që dëshironin ta shihnin Duan duke performuar live.

Këto imazhe tregojnë më së miri që aty ka mbretëruar një atmosferë fantastike.

image

image

Temat
Showbiz

Të afërta