Blerta Deliu në fitnes, na tregon ‘muskujt’ (FOTO)

Deputetja nga radhët e PDK-së, Blerta Deliu, njihet si njëra prej femrave më elegante në Kuvendin e Kosovës.

Ajo ka një stil të veshjes dhe paraqitjes së saj mjaftë të veçantë, Blerta njejtë si shumë deputete të tjera është mjaftë aktive në rrjetet sociale, aty ku edhe publikon foto nga më të ndryshmet.

Një nga fotografitë më të pazakonta që publikon kjo deputete është edhe kjo që mund të shihni më poshtë.

Blerta në fitnes, gjë e cila tregon se ajo kujdeset mjaftë mirë për përmasat trupore që ka.

Blerta

12814040_1033792710025443_1095655911605674721_n

11138133_962617970476251_3834629610570416604_n

Temat
Showbiz

Të afërta