Beyonce ”çmend” fansat (VIDEO)

Beyonce ndaloi shkurtimisht performancën e saj gjatë një koncerti në New York, dhe kjo nuk ishte për shkak të problemeve me teknikën, por ajo kishte nevojë të teshtij.

Momenti i papritur erdhi para interpretimit të “Love On Top”.

Këngëtarja e cila ishte në mes të turneut të saj botëror “Formation”, dukej e vetëpërmbajtur dhe e buzëqeshur e vazhdoi punën.

Temat
Showbiz

Të afërta