Adriana Lima, e parezistueshme në setin e ri fotografik me të brendshme (FOTO)

Ajo është një nga yjet e Victoria’s Secret dhe një emër shumë i njohur në botën e modës.

Së fundmi, Adriana Lima ka pozuar për kompaninë italiane Calzedonia.

34-vjeçarja vjen me këtë set kaq të nxehtë.

1-53

350C448100000578-3631100-image-a-33_1465384073079

350C470200000578-3631100-image-a-32_1465384067197

350C453000000578-3631100-image-a-37_1465384099269

350C428600000578-3631100-image-a-38_1465384112751

Temat
Showbiz

Të afërta