Rihanna tejet “provokuese” (FOTO)

Rihanna është shkëputur prej disa ditësh nga agjenda e saj e punës për t’i dhuruar vetës disa ditë relaksimi në plazhet e Turks dhe Caicos.

Ylli i muzikës pop po i shijon këto pushime së bashku më mikeshën e saj, Melissa Forde, e cila duket se nuk kursehet në postimin e imazheve të nxehta të 28 vjeçares.

r4_1465306458-5345247

r3_1465306460-8728740

r1_1465306469-928800

r5_1465306456-5753412

Temat
Showbiz

Të afërta