Lumi B vjen me një këshillë për fansat e tij (FOTO)

Reperi kosovarë Lumi B dihet që është shumë aktiv në rrjetet sociale, duke postuar foto të ndryshme.

Sot në rrjetin social ‘’Instagram’’ përmes një fotografie ka dhënë një këshillë për të gjithë ndjekësit e tij.

Në foto shihej i ulur në veturë dhe i lidhur me rripin e sigurisë, ku mbishkrimi i fotos ishte ‘’lidhu’’, e kjo ishte si një formë këshille për të gjithë ndjekësit e tij vozitës.

auto_lll1465316204-768x913

Temat
Showbiz

Të afërta