Kujt i thotë “Biri im” Sabri Fejzullahu? (Video)

Këngëtari i mirënjohur Sabri Fejzullahu, ka publikuar videoklipin e tij më të ri, të titulluar “Biri im”.

Në videoklip shihet edhe nipi i Sabriut apo djali i Ermalit, Arti.

Këngën e cila është një baladë, me një tekst mjaft prekës, e kanë punuar Kreshnik Avdiu dhe Arti Rec, ndërsa për videoklipin është kujdesur Imagine Films.

Sabri Fejzullahu_2

Temat
Showbiz

Të afërta