Kësaj radhe Bleona kopjon nga Rihanna (FOTO)

Nuk mund të qëndronte edhe këngëtarja njëkohësisht anëtarja e jurisë së “Your Face Sounds Familiar”, Bleona Qereti pa realizuar njëperformancë nga këngëtarja me famë botërore Rihanna.

Performanca e Bleonës është pritur mjaft mirë nga publiku dhe të pranishmit në spektakël.

bleo1-768x576

bleo2

bleo3

Temat
Showbiz

Të afërta