Kapen armë në Podujevë, një i arrestuar

Gjatë një bastisje të realizuar një ditë më parë në një shtëpi në fshatin Letancë të Podujevës, policia ka gjetur dhe konfiskuar dy armë të gjata të tipit AK-47, një snajper, fishekë të kalibrave të ndryshëm, një palë dylbi, sprej dhe disa pajisje ushtarake.
Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

largea-b54925ec-d147-48bd-aa06-1530930534611456754718_1465289276-3692559

Temat
LajmeVend

Të afërta