Ilaçi natyral për strijat gjendet në kuzhinën tuaj (VIDEO)

Shumica e femrave përdorin produkte nga më të ndryshmet dhe shpenzojnë shuma të mëdha për t’i eliminuar strijat.Por a e keni ditur se vezët janë shumë efektive dhe të mahnitshme në eliminimin e tyre!

Mjafton vetëm të hapni frigoriferin dhe aty të gjeni ilaçin natyral,transmeton parrotlla.net.

Krejt çka ju duhet është 2 të bardha të vezëve.

Mënyra e përgatitjes:

Përzieni të bardhat e vezëve dhe aplikoni në vendet ku keni strija,lëreni të thahet pastaj shpërlajeni me ujë të vakët dhe aplikoni vaj ulliri në ato pjesë.Këtë metodë përsëriteni një herë në javë dhe brenda një muaji rezultati do t’ju befasojë.Për më shumë ndiqeni videon në vazhdim dhe mësoni mënyrën e përgatitjes.

Temat
Shëndet

Të afërta