Iggy Azalea, provokon me të pasmet (FOTO)

Sot ka mbushur 26 vjet dhe ditëlindjen ka vendosur ta kalojë në pishinë, buzë detit.

Iggy Azalea është shfaqur mjaft në formë me një kostum të bardhë të larjes në një fotografi që e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, duke ekspozuar të pasmet e saj fantastike.

Ndonëse mund të duket si e vetmuar në parajsë, ajo ishte në shoqëri të mirë.

iggy_1465334955-4620917

iggy2_1465334779-7677419

Temat
Showbiz

Të afërta