Fotografi e rrallë nga fëmijëria e Ardit Gjebreas (FOTO)

Ardit Gjebrea njihet si këngëtar, kantautor, producent, prezantues i cili me punë i ka dëshmuar sukseset dhe respektin që kanë arritur ta fitojnë njerëzit për të.

Ai sot në 53 vjetorin e lindjes, morri urime të ndryshme, u emocionua nga letra që vajza e tij ia shkoi për ditëlindje.

Arditi ka filluar qysh herët të jetë fytyrë publike, por kjo foto që po qarkullon në media, e shkëputur nga fëmijëria e tij është e rrallë.

Gjebrea ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, mirëpo ato të mëparshmet ende dëgjohen me qejf. Kënga ‘Ja ku jam’ mbetet njëra ndër këngët e tij të pa harruara.

Aktualisht, ai është i pranishëm në ekranet e shqiptarëve me programin E diela shqiptare një emision argëtues I së dielës.

ardit-gjebrea-1_1465291373-7093902

ardit-gjebrea

Temat
Showbiz

Të afërta