E dashura e Leo DiCaprios shfaqet e mahnitshme në setin e ri fotografik (Foto)

Duket se gjërat po ecin shumë mirë në jetën e modeles Roxy Horner.

Përkrahë saj qëndron një nga meshkujt më të famshëm dhe të dëshiruar të planetit, e që mbi të gjitha është i çmendur pas saj, dhe sikur të mos mjaftonte kjo Roxy ka marrë ftesa të ndryshme për të promovuar produkte të markave të njohura.

Së fundmi bukuroshja ka realizuar një super set fotografik, me koleksionin e ri të bikinive Virginia Macari.

3500e68000000578-3628917-image-a-66-1465291053647_1465329750-1766796

3500e67000000578-3628917-image-a-63-1465291021968_1465329754-4021005

3500e63400000578-3628917-image-a-72-1465291096848_1465329758-9467182

3500e68c00000578-3628917-image-a-55-1465290955608_1465329763-7933511

3500e65d00000578-3628917-image-a-57-1465290977287_1465329766-1403660

3500e6a400000578-3628917-image-a-54-1465290947426_1465329776-9243719

Temat
Showbiz

Të afërta