Alban Skenderaj, mesazh prekës për vëllaun e tij (FOTO)

Këngëtari i njohur Alban Skenderaj nëpërmjet një fotografie të postuar na prezantoi vëllanë e tij.

Dyshja gjenden përkah njëri tjetrit dhe haptas shihet se sa shumë ata ngjajnë me njëri-tjetrin,.

Albani fotografinë e ka ndarë me ndjekësit e tij, ndërsa ka vendosur që t’ia bashkangjes një urim për ditëlindjen e 30 të Taulantit.

“Gezuar 30 Vjetorin my Little Big Bro, ti e di sa shume te dua. Ke ditur te jesh aty per mua sic do jem gjithmone dhe une per ty”, ka shkruar Skenderaj.

1_1465309812-5935445

2_1465309801-2600460

Temat
Showbiz

Të afërta