Ndryshimet drastike të Luanës dhe Adrianit që nga ndarja e tyre (Foto)

Megjithëse ka kaluar shumë kohë që nga ndarja e Adrian Gaxhës dhe Luana Vjollcës, emrat e tyre vazhdojnë të jenë të lidhen me njëri-tjetrin.

Pas publikimit të projektit “Money” nga Adriani dhe Lindoni u ndez edhe më shumë zjarri.

Deklarata e Adrianit se teksti, i cili flet për ata që vrapojnë pas parave ka të bëjë me të, menjëherë u aludua se ishte Luana ajo që i është kushtuar teksti.

Dyshja vite më parë dhe ishin një nga çiftet më të dashura të skenës dhe ekranit shqiptar.

Pas ndarjes edhe pse u përfolen shumë për afera të mundshme,ata nuk kanë deklaruar ndonjë lidhje të re dashurie, megjithëse Adriani është parë afër femrave të ndryshme.

Që nga ajo kohë çifti kanë pësuar ndryshime të mëdha në dukje, sidomos Luana, e cila këtë proces e ka ndihmuar edhe me ndërhyrje kirurgjike.

adrian-gaxha-0003b-luana

Luana-Vjollca-685x410

adrian-4

Temat
Showbiz

Të afërta