Marina Vjollca mbulohet për Ramazan (Foto)

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca ka uruar sot besimtarët myslimanë me rastin e nisjes së muajit të Ramazanit.

“Urime të gjithë besimtareve mysliman muajin e bekuar të Ramazanit!”, ka qenë ky urimi i bërë nga Marina e cila e ka shoqëruar edhe me një foto ku duket e mbyllur dhe me një palë syze.

Urime te gjithe besimtareve musliman muajin e bekuar te Ramazanit!

A photo posted by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Temat
Showbiz

Të afërta