Luana me foto të reja, shfaqet shumë joshëse (Foto)

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, po shfaqet dita ditës më seksi.

Ajo është super aktive nëpër rrjetet sociale, ku së fundmi ka postuar disa foto ku i shfaq linjat bombastike në një fustan të zi.

13394081-1306432319371218-5817501325103451103-n_1465222227-8872615

13322133-1307125669301883-1227755456635137559-n_1465222223-4681278

13256034-1306440996037017-7951655922035940452-n_1465222219-6003016

Temat
Showbiz

Të afërta