Kështu dukej Eli Fara para 20 vitesh (FOTO)

Duket sikur vitet nuk ecin për këngëtaren e njohur Eli Fara, e cila gjithashtu konsoderohet si një nga ikonat e bukurisë shqiptare.

Por Eli edhe pse e ruan freskinë dhe bukurine si në kohën e para 20 vitesh duket se ajo është bërë nostalgjike për të kaluarën.

Së fundi ajo ka ndarë një foto që i përkon vitit 1996 dhe tregon qartë se vitete nuk i kanë lënë asnjë shenjë artistes.

Screenshot_1-10

Temat
Showbiz

Të afërta